Niszczenie wizerunku hodowli przez ogłoszenie na portalu internetowym

Zaczynając, dotarła do nas dzisiaj przykra informacja dotycząca niszczenia wizerunku naszej hodowli. Znaleźliśmy w sieci ogłoszenie, którego autor podaje „Blue Valey” jako nazwę stowarzyszenia oraz hodowli, z której pochodzi wyhodowany pies (uznawany za cocker spaniela angielskiego). Po wpisaniu tego hasła w Google na pierwszym miejscu pojawia się nasza strona, włącznie z adresem oraz wszystkimi danymi.

Oficjalnie informujemy, że ogłoszenie to nie zostało stworzone przez nas, a podany numer kontaktowy nie jest naszym numerem. Wszystkie nasze numery telefonów podane są na naszej stronie internetowej w dziale „Kontakt”.

Jeśli znajdą Państwo podobnego typu ogłoszenie (wykorzystujące nasze zdjęcia, czy nazwy) bardzo prosimy o informacje. Apelujemy też, aby uważnie sprawdzać źródła pochodzenia szczeniąt, które planujecie Państwo zakupić.

Jak część z Państwa wie, posiadamy profil na portalu OLX i korzystamy z niego, gdy posiadamy szczenięta. Nasz login to bluevalley. Jeśli chcą nas Państwo obserwować na tym portalu można nas znaleźć tylko i wyłącznie pod taką nazwą. Nasze przykładowe, już archiwalne ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/cocker-spaniel-angielski-szczenieta-fci-czarna-suczka-CID103-IDswOwb.html

Link do ogłoszenia niszczącego nasz wizerunek: https://www.olx.pl/oferta/cocker-spaniel-suczka-CID103-IDy3Ors.html?fbclid=IwAR3jQby1i8uHPsKTGUBHxsn7_hbL0ZP71mZ4c0oolEBhNSIAg3h84TCXyWo#

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.