Miot “A1”

W naszej hodowli urodziły się cztery czarne szczenięta. Maluchy przyszły na świat 6 stycznia 2019 roku. Mamą została Francini’s LA VIE EST BELLE, a ojcem Francini’s IN THE MOOD FOR LOVE. Wśród szczeniąt są dwa pieski i dwie suczki:

Piesek – Apollo

Piesek – Alvin

Suczka – Abigail

Suczka – Aisha

Wszystkie szczenięta są już zarezerwowane. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy tylko telefonicznie (tel. 48 604 523 565, 48 602 885 667).

Pierwszy spacer

W końcu dopisała pogoda! Dzięki temu nasza czwórka mogła spędzić trochę czasu na dworze.

Mamy miesiąc

Maluchy skończyły już miesiąc. Robienie zdjęć takiej gromadce to nie lada wyzwanie: nauczyły się już chodzić, więc złapanie ich na zdjęciu naprawdę nie jest proste. Szczenięta rosną zdrowo i z dnia na dzień są coraz bardziej samodzielne.

Apollo

Alvin

Abigail

Aisha

Poznajemy się z innymi psami!

Nasze szczenięta mają już 2,5 tygodnia. Zapoznały się już z naszą najmłodszą wychowanką, Stellą. Ta złota dziewczynka ma obecnie sześć miesięcy i czuje się zaskakująco dobrze w towarzystwie tej czwórki maleństw. 🙂

Zdjęcia z mamą już wkrótce.

Minęły dwa tygodnie

Już jutro nasze maluchy skończą dwa tygodnie. Powoli otwierają im się oczka, w związku z czym robią się coraz bardziej ruchliwe. Stopniowo zaczynają poznawać otaczający je świat.

Pieski

Suczki

Mamy 10 dni

Cały miot razem

Pieski

Suczki

Pierwsza doba życia