Wystawa w Bratysławie. Key’la Championem!

Wystawa w Bratysławie to wydarzenie, na którym bywamy dość regularnie od lat. Zachęca nas sympatyczna atmosfera oraz ciekawe miejsce. Psy pokazywane są na torze wyścigów konnych, który doskonale nadaje się do tego typu wydarzenia. W 2021 roku Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie odbyła się w przedostatni weekend sierpnia. Byliśmy na niej w sobotę i niedzielę.

Pojechały z nami dwa psy. Hoshi zgłosiliśmy do klasy pośredniej, zaś Key’la do młodzieżowej.

Pierwszego dnia Hoshi co prawda zajęła drugie miejsce, jednak udało jej się zdobyć także wnioski: res. CAC oraz res. CACIB, co bardzo nas cieszy. Z kolei Key’a zdobyła wniosek CAJC. Psy oceniała pani sędzia Ewa Ferglesowa.

Kolejnego dnia zwierzęta były oceniane przez Matyasa Jaroslava. Tym razem Hoshi także zajęła drugie miejsce, zdobywając wniosek res. CAC. Key’la ponownie okazała się najlepsza w swojej klasie, zdobywając wniosek CAJC. W obydwa dni nasze psy dostały oceny doskonałe.

Dzięki tym zwycięstwom, Key’la zdobyła tytuł Młodzieżowego Championa Słowacji. Jesteśmy dumni z naszej najmłodszej wychowanki i cieszymy się, że pod naszą opieką jest tak piękny pies. Wystawa w Bratysławie 2021 to wydarzenie, które na pewno będziemy mile wspominać.