Wystawy psów w Polsce: Lublin i Rybnik

Ostatnio niezbyt często widać nas na polskich ringach, jednak ostatnio wybraliśmy się na dwa wydarzenia. W końcu wystawy psów w Polsce są dla nas także bardzo ważne. Jedna z nich znajdowała się blisko nas, druga zdecydowanie dalej, ale czasem trzeba się wybrać w podróż i po kraju! Tym razem nie towarzyszyła nam weteranka, Shakira, ale były z nami dwie dziewczyny: Key’la i Hoshi.

Pierwsza z wystaw odbyła się w Rybniku 18 września. Psy sędziował Tomasz Sławik (PL). Hoshi udało się zdobyć wówczas ocenę doskonałą, CWC oraz tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie. Key’la z kolei po raz kolejny została Zwycięzcą Młodzieży. Było to wydarzenie rangi krajowej.

Na początku kolejnego miesiąca, a dokładniej 3 października 2021 roku byliśmy na wystawie organizowanej przez oddział w Lublinie. Ponownie była to wystawa krajowa, która odbywała się w Wąwolnicy. Tym razem Ke’la zdobyła nie tylko tytuł Zwycięzcy Młodzieży, ale także Najlepszego Juniora w Rasie. Hoshi poszło jeszcze lepiej! Zdobyła tytuł Best of Breed, a także zajęła drugie miejsce w konkurencji Best of Group.

Psy w Wąwolnicy oceniała Aneta Dopierała (PL). Bardzo dziękujemy sędziom za ich ocenę. Mamy nadzieje, że kolejne wystawy psów w Polsce będą wiązać się z następnymi sukcesami naszych podopiecznych!

Po prawej Hoshi, w trakcie Best of Group w Wąwolnicy.